Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda;

ALANINDA UZMAN GÜVENİLİR KADRO
   Keşif B2B  olarak 2008’den bu yana alanında uzman profesyonel kadromuzla operasyon merkezimiz Ulutek Teknopark BURSA'da faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli yol arkadaşlarımıza  daha kaliteli hizmet sunmak için kendimizi geliştirmeye her zaman daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.

KALİTELİ HİZMET , GERÇEK REFERANSLAR
   10 Yıllık hizmet kariyerimizde ”BİNLERCE” organizasyonda imzamız yer almaktadır. Doğru zamanda doğru kişiye doğru hizmet felsefemiz ile sadece müşteri listemizi değil referans listemizi de güçlendirdik.

TEK BİR NOKTADAN KAPSAMLI DANIŞMANLIK HİZMETİ
   Geniş hizmet alanımızla firmanızın ”BÜTÜN DANIŞMANLIK İŞLERİNİ”, Desteklerden yararlanma, başvuru dosyalarının hazırlanması, pazar araştırması yapılması, teknik ve mali raporlarının hazırlanması, ticari heyet ve ülke alım heyeti ayarlanması konusunda, yurtiçi ve yurtdışı firma görüşmelerinde ihtiyacınız olabilecek her konuda tüm önemli süreçlerini sizin için profesyonel kadromuz ile takip edip size kaliteli bir hizmet sunmak adına çalışıyoruz.

AKLINIZDA NE VARSA BİZ YANINIZDAYIZ
   Keşif B2B Ailesi olarak önceliklerimiz arasında destek (teşvik) almak isteyen firmaların projelerinin eksiksiz hazırlanması, sürdürülmesi ve sunulması aşamalarında sizlere en kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetini sağlamak yer almaktadır.
Diğer bir önceliğimiz ise sizin için en iyi firmaları seçip sizinle görüştürmek amacıyla gerekli her türlü hizmeti size en hızlı, uygun ve en kaliteli bir şekilde en zahmetsiz yolla sağlamak yer almaktadır.

DÜRÜST STRATEJİ GELİŞTİRME
   Firmamızın yoluna sağlam ve emin adımlarla ilerlemesi adına doğru danışmanlık firmasıyla çalışmak en etkili stratejilerden biridir. Firmamız 10 yıllık bilgi ve birikimi ile  sadece danışmanınız değil ”DOSTUNUZ” olmak arzusundadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.