Çad B2B Matchmaking

B2B Etkinlik Yönetimi, her büyüklükteki işletme etkinliği için etkinlik yönetimi, planlama ve lojistiğin tüm yönlerini kapsayan verimli ve profesyonel bir etkinlik hizmeti sunar.Talepler doğrultusunda ihracat yapmak isteyen firmanın hedef ve öncelikleri göz önünde bulundurularak hizmet türü ve ölçeği belirlenmektedir. İstenilen hizmetler firmalar ile organizasyondan en az 20 gün önce taraflarla paylaşılır.
Organizasyonlarda istenildiği takdirde ön heyet gezileri/organizasyonları ile eşleştirilen firmalar, görüşmeler öncesinde kontrol de edebilebilmektedir.
Bu tarz organizasyonlarda öncelikli amacımız; Türkiye ve diğer ülke iş adamlarının, heyet ve kuruluşların sadece tanışmanlarının sağlanması değil, hedefleri doğrultusunda iş hacimlerinin ve ihracatlarını artmasıdır.
Eşleştirme yapılan firmaların yetkinliği tam da bu nedenle oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda mutlak kaliteyi garanti etmektedir.
B2B/Matchmaking çalışmalarında etkinlik öncesi/sonrası raporları belirlenen tarihlerde tarafınızla paylaşılır.Ürünümüz Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için üç paketten oluşur.4 günlük,3 günlük ve 2 günlük olmak üzere altın,gümüş ve bronz paketlerdeki detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Ürün İçeriği
-Ülke Pazar Analizi ve Rapor Hazırlaması
-Potansiyel Müşterilerin Tespiti
-Potansiyel Müşterilerle Görüşmelerin Planlanması
-Ziyaret Planı Oluşturma
-Havaalanında Karşılama
-Araç Kiralama ve Refakat
-Otele Yerleştirme

 
Not:Detaylı Bilgi için iletişime Geçebilirsiniz...
Diğer Özellikler
Stok Kodu144
MarkaKeşif-B2B
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.